NEON přichází s celou řadou novinek a vylepšení

03. 02. 2023

Zbrusu nové jsou modely FLAME a VOLCANO, ale novinkou jsou také skla maximalizující vizuální rozlišení HD VISION.

Rozšířila se i nabídka fotochromatických skel, nově jsou k dispozici skla kategorii 1-2, 2-3 a 1-3. Vylepšení se dotknulo také obrouček. Nyní máte u většiny modelů možnost použít dioptrické klipy a také využít výhod tvarovatelných nosníků. Příslušenství se navíc rozšířilo i o praktická pevná pouzdra.

NEON SKY

27. 05. 2022

Představujeme Vám jednu z letošních novinek bezrámečkový model SKY.

Díky sférickým sklům, umožňujícím periferní vidění, využijete tyto brýle při mnoha sportovních aktivitách. Čočky jsou vybaveny technologii TRONIC, která zaručuje největší kontrast a nejlepší ochranu před slunečními paprsky, což vám dává ultra HD vidění po celou dobu vaší sportovní aktivity. Můžete si vybrat z různých barevných kombinací, typů čoček a dvou velikostí.

TRONICKÉ ČOČKY

12. 04. 2022

Brýle NEON nejsou jen povedené designerské kousky, ale jejich skla obsahují vysoce kvalitní čočky.

TRONIC je technologie vytvořená a aplikovaná výhradně na každý z našich typů čoček. Tato technologie, nejen filtruje nízkoenergetické paprsky zvané UVA, ale také zabraňuje průchodu ultrafialového záření jakékoli vlnové délky emitovaného sluncem. Víme, že existují tři typy ultrafialového světla UVA, UVB, UVC. Většina optických čoček na trhu blokuje pouze některé z těchto UV záření. Jsme hrdí na to, že jsme vyvinuli TRONIC technologii, která filtruje 100 % UVA, UVB a UVC paprsků. Tato ochrana je integrována během výrobního procesu, který je neustále kontrolován vysoce kvalifikovaným personálem. TRONIC nabízí nejen výhodu z hlediska ochrany, ale nabízí i znatelné zlepšení vizuálního výkonu.

NEON v Čechách a na Slovensku

22. 05. 2021

Cyklistické brýle a helmy NEON budou od června 2021 dostupné i na Českém a Slovenském trhu.

Italská značka Neon známá především ze zimních sportů rozšiřuje svou produkci a přidává i nové modely cyklistických helem a brýlí. Této cyklistické části se budeme na nšich trzích věnovat a srtiment značky naleznete u našich obchodních partnerů.

Zajímavosti a novinky

celý archiv

NEON přichází s celou řadou novinek a vylepšení

03. 02. 2023 – Zbrusu nové jsou modely FLAME a VOLCANO, ale novinkou jsou také skla maximalizující vizuální rozlišení HD VISION.

číst dále

NEON SKY

27. 05. 2022 – Představujeme Vám jednu z letošních novinek bezrámečkový model SKY.

číst dále

TRONICKÉ ČOČKY

12. 04. 2022 – Brýle NEON nejsou jen povedené designerské kousky, ale jejich skla obsahují vysoce kvalitní čočky.

číst dále